چرا محصولات اولایت را باید انتخاب کنیم

چرا محصولات اولایت را باید انتخاب کنیم ؟

اولایت (Olight) یک شرکت نورپردازی مبتنی بر تکنولوژی و بر پایه افرادی است که مایل به ارائه بهترین خدمات به مشتریان هستند . این کمپانی از آخرین تکنولوژی ها و فرآیندهای تولید و راه های ابتکاری برای ساختن بهترین محصولات استفاده می کند. اولایت یکی از پرچم داران تکنولوژی در یک دهه گذشته بوده و جزء برندهای برتر و سطح اول دنیا است.

مطالعه بیشتر...
چراغ قوه از گذشته تا به امروز

چراغ قوه از گذشته تا به امروز

 چراغ قوه یک وسیله کاربردی جذاب و جزء ملزومات ضروری در هنگام سفر، کوهنوردی ، شکار و یا در حوادث غیرمترقبه مثل زلزله می باشد. اگر کلمه چراغ قوه را بخواهیم تعریف کنیم در واقع یک منبع نور سیار، در مکان هایی است که هیچ  منبع نوری وجود ندارد.

مطالعه بیشتر...
کامی سیف

برند Kamisafe

شعار اصلی  کمپانی کامی سیف (Kamisafe) تبدیل شدن به رهبر جهان  در نور led تلفن همراه است ! شاید انتهای این شعار کمی عجیب به نظر برسد اما حتما این کمپانی دلایل خاصی برای انتخاب شعار خود داشته است. کمپانی کامی سیف در سال 2004 تاسیس و دفتر مرکزی این شرکت در پارک صنعتی fukang در شهر شنزن چین واقع شده است

مطالعه بیشتر...
برند olight

برند olight

ما یک هدف ساده داریم ! قرار گرفتن  olight در دستان هم چرا؟ از آنجا که ما معتقدیم که هیچ کس نباید در تاریکی باقی بماند. ما به ارائه محصولات روشنایی با کیفیت اعتقاد داریم. ما در مورد جزئیات کوچک روشنایی از مدت زمان روشنایی تا ارگونومی، اندازه و وزن و مهمتر از همه اهمیت می دهیم .

مطالعه بیشتر...