با عضویت در کانال جی لایت از تخفیف های ویژه زودتر با خبر شوید !

ارتباط آنلاین در تلگرام: 09107447974

لومن ، چراغ قوه ای که به باتری نیاز ندارد!

دی 08, 1396, 0نظر کاربران , بررسی محصولات

آیا تا به حال فکر کرده اید که چقدر انرژی توسط بشریت هدر رفته است؟ دقیقا ، در حال حاضر توسط خود شما ! من کاملا مطمئن هستم که اگر ما بخواهیم دنیای بهتری را برای فرزندان خود و خودمان بسازیم و امیدوار به آینده زندگی کنیم باید منابع انرژی جایگزینی را که آلودگی برای طبیعت نداشته باشند پیدا کنیم. 

به من اجازه دهید لومن را به شما معرفی کنم ! چراغ قوه ای که به هیچ منبع انرژی خارجی مثل باتری نیاز ندارد و فقط کافیست توسط انگشتان گرم خود آن را لمس کنید. لومن یک چراغ قوه معمولی با روشنایی به اندازه روشنایی فلاش یک گوشی هوشمند است که به جز ویژگی اصلی آن که به هیچ باتری نیاز ندارد و کاملا ابدی است.

لومن ، چراغ قوه ای که به باتری نیاز ندارد!

 

لومن چطور کار می کند؟
Lumen دارای اصل کار نسبتا ساده ای است. شما با لمس کردن نوار سرامیکی کوچکی به نام TEG که مخفف (Thermoelectric Generator) یا به فارسی (ژنراتور ترموالکترونیک)  بر روی این چراغ قوه ، می توانید جریان الکتریکی ایجاد کنید که این جریان الکتریکی با اختلاف دما بین دمای سطح بالایی لومن و سطح پایین آن تولید می شود.

برای درک بهتر به تصویر زیر دقت نمایید

لومن ، چراغ قوه ای که به باتری نیاز ندارد!

لومن دارای یک خازن بوده و انرژی اضافی را در خود ذخیره می کند.


 

 

مشخصات لومن

  • وزن: حدود 45 گرم  اونس برای نسخه آلومینیومی
  • وزن: 60 گرم برای نسخه تیتانیوم
  • نوع لامپ : CREE led
  • خروجی نور : 3000 mCd

لومن ، چراغ قوه ای که به باتری نیاز ندارد!

 

لومن داری 4 مدل از نظر جنس بدنه و نوع طراحی است . جنس آلومینیوم و تیتانیوم که هر کدام از این مدل ها دارای دو مدل ساده و نوع دیگر با یک لوله شیشه ای که داخل آن یک لایه فسفری و گازی به نام تریتیوم است که کار این لوله کوچک ایجاد نور در تاریکی است تا براحتی بتوانید لومن را پیدا کنید.

لومن ، چراغ قوه ای که به باتری نیاز ندارد!

نمونه اولیه لومن و لوازم داخل آن را در فیلم مشاهده می کنید

لومن ، چراغ قوه ای که به باتری نیاز ندارد!

و اما این چراغ قوه جالب یک اختراع سبز ومحصولی است که می تواند به آیندگان ما و سالم نگه داشتن طبیعت کمک شایانی نماید. برای دریافت اطلاعات کامل تر می توانید به سایت کیک استاتر و صفحه رسمی این محصول مراجعه نمایید.


دوستان گرامی مطالب زیر را دنبال کنید و بر اطلاعات خود بیفزایید

اگر شما هم دوست دارید در کامل نمودن این مقاله و رفع نواقص و کمبودهای آن به ما کمک کنید در قسمت نظرات توضیحات خود را یادداشت نمایید.

اضافه کردن نظر